Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Search
af: Soek

en: To
af: Aan

en: From
af: Van
