Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Search
ast: Guetar

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
