Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan
