Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: To
el: Προς

en: From
el: Από
