Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Search
eo: Serĉu

en: To
eo: Al

en: From
eo: De
