Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Search
es: Buscar

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Step
es: Paso
