Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Search
eu: Bilatu

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik
