Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Search
fi: Etsi

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Step
fi: Askel
