Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Search
fil: Hanapin

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
