Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Search
fr: Rechercher

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Step
fr: Étape

en: Minimum value
fr: Valeur minimum

en: Maximum value
fr: Valeur maximale
