Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Search
hi: खोज

en: To
hi: को

en: From
hi: से
