Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Search
hr: Pretraga

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od
