Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Search
hy: Որոնել

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից
