Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Search
ja: 検索

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Step
ja: ステップ

en: Minimum value
ja: 最小値

en: Maximum value
ja: 最大値
