Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Search
ka: ძიება

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან
