Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Search
ku: گەڕان

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن
