Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Search
lt: Paieška

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Step
lt: Žingsnis
