Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Search
lv: Meklēt

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No
