Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Search
sl: Išči

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Minimum value
sl: Najmanjša vrednost

en: Maximum value
sl: Največja vrednost
