Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Search
te: వెతుకు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి
