Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Search
tr: Ara

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden
