Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Search
uk: Пошук

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Step
uk: Крок

en: Minimum value
uk: Мінімальне значення

en: Maximum value
uk: Максимальне значення
