Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Save field settings
be: Захаваць налады поля

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Field types
be: Тыпы палёў
