Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Save field settings
ca: Desa els paràmetres del camp

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Save and manage fields
ca: Desa i gestiona els camps
