Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Save field settings
cs: Uložit nastavení pole

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Field types
cs: Typy polí

en: Save and manage fields
cs: Uložit a spravovat pole
