Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau
