Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Save field settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων πεδίου

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Save and manage fields
el: Αποθήκευση και συνέχεια στη διαχείριση πεδίων
