Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Save field settings
eu: Gorde eremu ezarpenak

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Field types
eu: Eremu motak
