Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Save field settings
fa: ذخیره تنظیمات فیلد

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Save and manage fields
fa: ذخیره و مدیریت فیلدها
