Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Save field settings
hr: Spremi postavke polja

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi
