Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Value
ja: 値

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Save field settings
ja: フィールド設定を保存

en: Save and continue
ja: 保存して次へ

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Save and manage fields
ja: 保存してフィールドを管理
