Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
