Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Save field settings
oc: Enregistrar los paramètres del camp

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar
