Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Save field settings
pl: Zapisz ustawienia pola

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Field types
pl: Typy pól

en: Simple text-based formatter
pl: Prosty formater tekstowy.

en: Save and manage fields
pl: Zapisz i zarządzaj polami
