Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Save field settings
pt: Guardar definições de campo.

en: Save and continue
pt: Guardar e continuar

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Save and manage fields
pt: Guardar e gerir campos
