Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Save field settings
ru: Сохранить настройки поля

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: Field types
ru: Типы полей

en: Save and manage fields
ru: Сохранить и перейти к настройке полей
