Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Field types
az: Sahə növləri
