Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Save field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱེད
