Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu
