Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Value
es: Valor

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Save field settings
es: Guardar opciones de campo

en: Save and continue
es: Guardar y continuar

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Simple text-based formatter
es: Sencillo formateador basado en texto

en: Save and manage fields
es: Guardar y administrar campos
