Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Save field settings
fi: Tallenna kentän asetukset

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Save and manage fields
fi: Tallenna ja ylläpidä kenttiä
