Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Save field settings
he: שמירת הגדרות שדה

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Save and manage fields
he: שמירה ומעבר לניהול שדות
