Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Save field settings
hy: Պահպանել դաշտի  կարգավորումները

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել
