Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram

en: Field types
is: Tegundir svæða
