Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Save and manage fields
lv: Saglabāt un pārvaldīt laukus
