Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Save field settings
sk: Uložiť nastavenia poľa

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Field types
sk: Typy polí

en: Save and manage fields
sk: Uložiť a spravovať polia
