Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Save field settings
sl: Shrani nastavitve polja

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
