Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави
