Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Save field settings
ta: சேமிக்கப்பட்ட புல அமைவுகள்

en: Save and continue
ta: சேமித்து தொடர்க
