Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Save field settings
tr: Alan ayarlarını kaydet

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Save and manage fields
tr: Alanları kaydet ve yönet
